دختران بخوانند

همه چیز درباره ی دختران

خانه عامریها

جهت مشاهده در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید. اندازه اصلی این عکس 800x600 و حجم آن 109 کیلو بایت می باشد.


جهت مشاهده در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید. اندازه اصلی این عکس 800x600 و حجم آن 109 کیلو بایت می باشد.


جهت مشاهده در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید. اندازه اصلی این عکس 800x600 و حجم آن 149 کیلو بایت می باشد.باغ فینخانه بروجردی ها


امام زاده حلال بن علینمایی از جاذبه های کاشان

جهت مشاهده در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید. اندازه اصلی این عکس 800x600 و حجم آن 197 کیلو بایت می باشد.

سیلک کاشان


خانه طباطبایی
جهت مشاهده در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید. اندازه اصلی این عکس 800x533 و حجم آن 408 کیلو بایت می باشد.

مسجد اقا بزرگ

جهت مشاهده در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید. اندازه اصلی این عکس 870x556 و حجم آن 32 کیلو بایت می باشد.


 

گلاب گیری قمصر کاشان
 

گنجينه علمي و هنري
نام شهر كاشان در مآخذ اسلامی، ”قاشان“ یا ”قاسان“ ضبط شده و از شهرهای بسیار قدیمی ایران است. به استناد تحقیقات باستان شناسان در تپه های سیلك واقع در 4 كیلومتری غرب كاشان، این ناحیه یكی از نخستین مراكز تمدن و محل سكونت بشر ماقبل تاریخ شناخته شده است. كاشان در زمان ساسانیان منطقه ای آباد بوده است. این شهر در دوره اسلامی نیز یكی از شهرهای مهم و معروف عراق و عجم بود. به استناد جغرافی دانان اسلامی، نام قدیم كاشان ”چهل حصاران“‌ نیز بوده است. در سال 442 هـ . ق طغرل اول سلجوقی برشهرهای بزرگ جبال عجم مسلط شد. در سال 532 هـ .ق ملك سلجوق بن محمد بن ملكشاه با سپاهیان خود به كاشان حمله برد و خرابی های زیادی به بار آورد. درسال 594 هـ .ق یكی دیگر از سرداران سلطان تكش خوارزمشاه به نام میاجق كه حاكم ری بود اینتاج را كشت و برای دست اندازی به فرمانروایی او به كاشان حمله برد وشهر را محاصره كرد، بعد ازمدتی كه نتیجه ای حاصل نشد با مردم كاشان صلح كرد ولی سپاهیانش به روستاهای اطراف كاشان خسارت زیاد وارد كردند.
بعد از درگذشت تكش، به فرمان سلطان محمد خوارزمشاه (596 – 618 هـ .ق) فرزندش ركن الدین به حكومت ری، قم، و كاشان منصوب گردید. درسال 621 هـ .ق در هنگام تاخت و تاز سپاهیان هلاكوخان درحدود كاشان، خواجه نصیرالدین طوسی كه از ملتزمین ركاب خان مغول بود، به احترام وجود بابا افضل الدین مرقی كاشانی سپاهیان را از كشت و كشتار مردم كاشان بازداشت و درسال (663- 680 هـ .ق ) خواجه بهاء الدین محمد به حكومت اصفهان و كاشان منصوب شد. در سال 674 هـ .ق هندوشاه نخجوانی حاكم كاشان بود و درسال 757 و 768 این شهر جزو قلمرو آل مظفر بوده است. كاشان به كرات بر اثر زلزله ویران شده است. ازجمله در سال 1192 هـ .ق در دوره سلطنت كریم خان زند بر اثر زلزله خسارت بسیار دید. آخرین بار درسال 1260 هـ .ق زلزله سختی كاشان را لرزاند و باعث ویرانی روستاها و قصبات اطراف آن شد. شهر كاشان معماری ویژه بومی جالب توجهی دارد و آثار بناهای تاریخی ومذهبی فراوانی در آن به جا مانده است.
با روي كارآمدن حكومت صفوي در قرن دهم هجري، اهالي كاشان که شيعياني مومن بودند از حكومت آنان استقبال كردند. اگر چه زلزله ويرانگر سال 982 هـ . ق ضربه سختي به بناهاي شهر وارد آورد ليكن در اين دوره از تاريخ كاشان در شئون مختلف ترقي فراواني كرده و به منتها درجه شهرت دست يافت. صنعت و هنر بافندگي در اين شهر به اوج ترقي و شكوفايي رسيده و بهترين و زيبا ترين انواع پارچه هاي ابريشمي، كتان، مخمل، مرغوبترين قالي هاي پشم و ابريشم در كارگاههاي نساجي كاشان بافته مي شد. چنانكه شاردن سياح فرانسوي مي نويسد: اساس ثروت و حيات مردم كاشان از صنايع نساجي و ابريشم بافي و تهيه قطعات زربفت و نقره بافت تشكيل شده است. عصر صفوي بهترين دوره رونق و آباداني كاشان بوده است. دهها اثر تاريخي در شهر و حومه آن و ظهور دهها عالم و فقيه كاشاني در اين دوره همگي نشانگر عصر طلائي كاشان در اين دوره مي باشد. سلاطين شيعه صفوي پس از اينكه اصفهان را به عنوان پايتخت برگزيدند و به كاشان كه از مهمترين كانونهاي شيعه نشين بود توجه شاياني كرده و ضمن سفرهاي متعدد به اين شهر اماكن رفاهي و مذهبي بسياري را به يادگار گذاشتند. اهميت كاشان در اين دوره به حدي است كه سفرنامه نويسان از اين شهر به عنوان پايتخت مذهبي ايران ياد كرده اند.
كاشان در همه ادوار تاريخي و هنري از چنان غنا و تنوعي برخوردار شد كه نظري حتي به اجمال و اختصار بر آنها فرصتي طولاني را طلب مي كند. اين شهر عنوان دارالمومنين را براي خود به ارمغان آورد و آثار بازمانده، كاشان را در رديف پربارترين گنجينه هاي علمي و هنري جهان قرار داد.
 
 
**موقعیت جغرافیایی شهرستان کاشان**
 
شهرستا ن کاشان از شهرهای استان اصفهان و در شمال این استان واقع است .این
شهرستان دارای 3 بخش و67 روستا می باشد فاصله این شهر تا تهران 230 کیلومتر و تا اصفهان 210 کیلومتر و تا قم 95 کیلومتر است.کاشان  ، با قرار داشتن بر روی زنجیره بزرگ راه های کشور دارای موقعیت ممتازی است. با جمعیتی بالغ بر 400هزار نفر و حدود 2100هکتار وسعت ، در 51 درجه  و 27 دقیقه طول شرقی و 33درجه و 59 دقیقه عرض شمالی قرار دارد. کاشان از لحاظ آب و هوایی ، متنوع و در اکثر فصول برای سفر مناسب می باشد .نواحی شمالی و شرقی کاشان را دشت کویر احاطه کرده است ولیکن وجود آبادی ها و شهرهایی چون قمصر ،قهرود ، جوشقان ، نیاسر ، اردهال و.... و دهها آبادی خوش آب وهوا ی دیگر در دامنه های کرکس با مناظر زیبا ی طبیعی و آب وهوای ییلاقی وکوهستانی پذیرای هموطنان می باشد.
 
تصویر زیر یکی از زیباترین بناهای تاریخی یعنی باغ فین کاشان را نشان میدهد
 
 
این هم تصویر مسجد تاریخی آقا بزرگ در شهر کاشان می باشد
 
 
تـــاريــخـــ یکشنبه 1 اسفند1389ســــاعـتـــ 21:9 نـــويـســـنـده anna| |

سریال جدید مهران مدیری برای نوروز 90مهران مدیری طرح اولیه یک سریال را برای تولید به شبکه سه سیما ارائه کرد...

مدیر شبکه سه همچنین درباره شایعاتی پیرامون ممنوع الفعالیت بودن برخی طنزسازان نظیر مهران مدیری و رضا عطاران در تلویزیون نیز تصریح کرد….مهران مدیری طرح اولیه یک سریال را برای تولید به شبکه سه سیما ارائه کرد.

علی‌اصغر پورمحمدی مدیر شبکه سه سیما در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره برنامه‌ریزی شبکه سه سیما پیرامون برنامه‌های طنز این شبکه گفت: ساخت سریال «ساختمان پزشکان» به کارگردانی سروش صحت به تازگی کلید خورده و بنا داریم پخش این سریال را بعد از محرم آغاز کنیم.
وی ادامه داد: در این سریال بازیگران خوبی حضور دارند و با توجه به داستانی که دارد، پیش بینی می‌کنیم که بتواند مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.
پورمحمدی همچنین در ادامه سخنان خود به سریال «خوش‌نشین‌‌ها» اشاره کرد و اظهار داشت: من در مجموع با توجه به تیم و گروه سازنده از این سریال راضی هستم. «خوش‌نشین‌‌ها» در زمان پخش خود توانست بیش از ۷۰ درصد مخاطب با ۹۰ درصد میزان علاقه‌مندی به خود جلب کند.
مدیر شبکه سه همچنین درباره شایعاتی پیرامون ممنوع الفعالیت بودن برخی طنزسازان نظیر مهران مدیری و رضا عطاران در تلویزیون نیز تصریح کرد: به هیچ وجه چنین چیزی نبوده و اگر این افراد طرح خوبی به تلویزیون ارائه کنند ما حتما استقبال می‌کنیم.
وی در پایان از ارائه طرح یک سریال طنز توسط مهران مدیری به شبکه سه خبر داد و گفت: مهران مدیری طرح یک سریال طنز را به شبکه سه ارائه کرده که اگر تصویب شود، این سریال را می‌سازیم.
به گزارش فارس، پیش بینی می‌شود شبکه سه سیما قصد دارد سریال نوروزی خود را مانند سال‌های پیش به «مهران مدیری» ‌بسپار
تـــاريــخـــ یکشنبه 1 اسفند1389ســــاعـتـــ 17:25 نـــويـســـنـده anna| |

به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم شبکه های سراسری سیما با تولید و پخش ویژه برنامه های شاد ، متنوع وجذاب ، این روز را برای مخاطبان جشن می گیرند.

 

--> شبکه یک سیما


«سلسله عشق» ، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیمامی باشد که با مشارکت استانداری فارس ، ساعاتی شاد و مفرح را ایجاد خواهد کرد.

در این برنامه هنرمندان استانی و کشوری در باغ عفیف آباد شیراز ، هنرنمایی می کنند . برگزاری مسابقه پیامکی و اهداء جوایز به برندگان مسابقه عید قربان، از قسمت های این جُنگ است.

« سلسله عشق» در شب عید غدیر ساعت 19:35 وساعت23:10 و صبح روز عید به مدت 120 دقیقه از ساعت 10:50 به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت . « سلسله عشق» به نویسندگی و تهیه کنندگی سیده فتانه سجادی و کارگردانی سعید رضایی تهیه شده است.

مسابقه « بـا هـم » ، ساعت 14:20 روز عید سعید غدیر خم با اجرای امیر حسین مدرس و حضور کارکنان سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی استان های مختلف کشور به تهیه کنندگی حسین فردرو کاری از گروه معارف شبکه یک سیما پخش می شود .

در سری جدید مسابقه که اولین قسمت آن نیز ساعت 19:25 روزعیدغدیر به روی آنتن خواهد رفت، مسعود روشن پژوه به عنوان مجری ، ایفای نقش خواهد کرد . مشارکت 50 نفر از شرکت کنندگان درکنار 10 نفر مسابقه دهنده ، تغییرات در دکور، نور و نرم افزارهای رایانه ای وطرح مباحث جامعه شناسی ، روان شناسی و خودشناسی ازجمله ویژگیهای سری جدیداین برنامه باهدف آموزش روش های صحیح زندگی می باشد.

« خطبه غدیر» مجموعه سخنرانی های حجت الاسلام کازرونی پیرامون « ولایت » ، از عید قربان تا عید غدیر ، هر شب ساعت 20:40 به مدت 15 دقیقه پخش می شود .

این برنامه به تهیه کنندگی حسن کمالی کاری از گروه معارف اسلامی شبکه یک سیما می باشد.

« طرحی برای فردا » مجموعه سخنرانی های دکتر حسن رحیم پور ازغدی چهارشنبه ساعت 24 و پنجشنبه ساعت 17:45 پخش می شود.

برنامه « طرحی برای فردا » به تهیه کنندگی اکبر نیک دست ازتولیدات گروه معارف شبکه یک سیما می با شد .

« این شب ها » برنامه ای دیگر از گروه معارف است که توسط مجید نادری تهیه و ساعت 23:25 دقیقه روز عید غدیر پخش خواهد شد.

مجری برنامه علی درستکار ، پیرامون « واقعه غدیر خم و واکاوی آن » با دکتر محسن اسماعیلی گفت وگو خواهد کرد . در ادامه برنامه موضوع « شفاعت در معاد » مورد بررسی می شود .

سخنرانی های مذهبی و فیلم های سینمایی جذاب ، از دیگر برنامه های شبکه یک است که در روز عید پخش خواهد شد.

 

 

--> شبكه دو سيما

 

ویژه برنامه «برکه » باموضوع علامه امینی وشرح تالیف الغدیر،شب عید سعید غدیرساعت 23:45 از شبکه دوسیما پخش خواهدشد.

برنامه «روضه رضوان » ساعت 7 صبح روزعیدازشبکه دوسیما پخش می شود.

ویژه برنامه زنده «دورخیز» پنجشنبه 4 آذر ساعت 7:40 به مدت 95 دقیقه روی آنتن شبکه خواهدرفت.

کودکان ونوجوانان می توانند ساعت 9:25 روزعیدویژه برنامه زنده «عموپورنگ » راتماشاکنند.

مراسم زنده جشن عیدغدیر«باغ غدیریه شهرقم» درفواصل برنامه های شبکه پخش خواهدشد.

ازجمله ویژه برنامه های شبکه دوسیما در ساعت 14:05 مولودی می باشد.

شبکه دوسیما درعید سعید غدیر، پنجشنبه 4 آذرساعت 20 ویژه برنامه «حدیث ولایت » راروی آنتن خواهدبرد.

سخنرانی حجت الاسلام قرائتی درارتباط با ولایت وامامت امیرالمومنین حضرت علی (ع) ، نماهنگ تصویری ،تصاویرگرافیکی ،شعرخوانی ،مولودی وموسیقی از بخش های متنوع وجذاب این ویژه برنامه می باشدکه درشب عید به مدت 40 دقیقه پخش می شود.

 

 

--> شبکه سه سیما

 

« ویژه برنامه عید غدیر » به تهیه کنندگی فرهاد پاس و اجرای جمشیدی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 17:30 به مدت 45 دقیقه ، به روی آنتن خواهد رفت.

دراین برنامه ترکیبی حجت الاسلام واعظی ، کارشناس برنامه درباره موضوع غدیر صحبت خواهد کرد و با حضور مداح ( حاج احمد نیک دل ) فضای برنامه رنگ و بوی ولایی به خود خواهد گرفت . خوانندگان و شعرای برجسته نیز در برنامه حضور دا رند.

 

 

--> شـبـکـه چـهــار سـیـمـا

 

شبکه چهارسیما شب عید سعید غدیرچهارشنبه 3 آذرساعت 21:30 ویژه برنامه «معرفت » را پخش خواهد کرد. دراین برنامه با اجرای دکتررضاپرتوی زاده موضوع ولایت وشیعه با حضورکارشناسانی همچون دکتر فاضل لنکرانی و... بررسی می شود.

پخش وله های تصویری واحادیثی ازحضرت علی (ع) ازجمله بخش های برنامه «معرفت » به تهیه کنندگی سید محسن مناجاتی می باشد.

به مناسبت فرارسیدن عیدسعیدغدیرخم برنامه «چهارگاه » به تهیه کنندگی علی سلیمانی ازشبکه چهارسیما پخش می شود. دراین ویژه برنامه که اجرای آن راشهرام شکیبا برعهده دارد ،آیتم هایی همچون نمایش فیلم کوتاه ، فیلم انیمیشن ، فیلم برترمستند، فیلم برترایرانی ، فیلم برترخارجی ،موسیقی سنتی و وله های تصویری متناسب با عید برای پخش درنظرگرفته شده است .

برنامه «چهارگاه » پنجشنبه ساعت 10:45 ، 23:45 ، 18:35 ، 14:15 جمعه ساعت11 ، 13:15 ، 18:35 و24 ازشبکه چهارسیما روی آنتن می رود.

گفتنی است مولودی ، نماهنگ وتصاویرگرافیکی ازجمله میان برنامه های شبکه چهارسیمادرروزعیدمی باشد.

 

 

--> شبکه تهران

 

گروه معارف شبکه تهران در صبح روز عید غدیر ساعت 7:20 سخنرانی حجت الاسلام رضا نقوی پیرامون حادثه غدیر را برای بینندگان پخش خواهد کرد .

« آغاز عشق» ، برنامه زنده گروه معارف شبکه تهران می باشدکه محمد متین اجرای آن رابرعهده دارد.

دراین برنامه بادعوت از کارشناسان مرتبط با موضوع روزعیدغدیرو برقراری ارتباط زنده با نجف اشرف و مشهد مقدس ، لحظات معنوی و دلنشینی را برای مخاطب ایجاد خواهد کرد. این برنامه در شب عید غدیر، 3 آذرماه ، ساعت 20 و صبح روز عید ساعت 10 صبح پخش خواهد شد .

ویژه برنامه «جُنگ روز عشق» کاری از گروه تفریحات و سرگرمی شبکه تهران ،به مناسبت عید ولایت و امامت روی آنتن خواهد رفت . محمود شهریاری و هومن حاج عبداللهی مجریان این برنامه شاد هستند . صابر خراسانی ، شاعر گرانقدر ، چنگیز حبیبیان (خواننده ) ، پژمان بازغی (بازیگر) ، گروه تواشیح لیله القدر و مداح آذری زبان حاج آقا کریم خانی نیز هنرنمایی خواهند داشت. این برنامه به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی و ا...یارعطابخشی در روز پنجشنبه چهارم آذر ماه ساعت 15 تا 16:30 لحظات شادی را برای بینندگان ایجاد خواهد کرد .

حجت الاسلام توانایی در بخشی از برنامه«به خانه برمی گردیم» ، حضور یافته و در خصوص عید غدیر صحبت خواهد نمود این برنامه به صورت روتین روزانه و با اجرای دکتر محمد نظری پخش می شود.

 

 

--> شبکه قرآن و معارف سیما

 

« غزل سپید» کاری از گروه تلاوت شبکه قرآن و معارف سیما شامگاه شب عید سعیدغدیر ساعت18:30 پخش خواهد شد.

«مشکات» تهیه شده در گروه معارف ، ساعت 21:30 شب عید غدیرروی آنتن می رود.

«زیارت مطلقه امیر المومنین (ع) » ساعت 21 چهارشنبه3 آذرپخش می شود.

« سخنرانی دکتر رفیعی» ، کاری از واحد تامین برنامه شبکه قرآن سیماکه 7:20 بامدادپخش خواهدشد.

« ویژه برنامه عید غدیر » کاری از گروه مناسبت ها و محافل شبکه قرآن به تهیه کنندگی سید افضل میرلوحی که آقایان شفازاده و شب کول اجرای برنامه را بر عهده دارند. این ویژه برنامه شامل بخش های مختلف زیر می باشد: سخنرانی حجت الاسلام میرلوحی در خصوص عبرت های غدیر و خطبه غدیریه حضرت رسول (ص)، شعرخوانی مرحوم شهریار درباره غدیر ، بیان فضائل علی (ع) از زبان حجت الاسلام صدیقی در نجف، یاد نامه آیت ا... علامه امینی توسط حجت الاسلام محدثی ، نقاشی کشیدن بچه ها در مورد واقعه غدیر و بخشیدن انگشتر توسط امیر المومنین(ع) به شکل نریشن ، گزارش از تهران ، مشهد و قم در مورد بازسازی واقعه غدیر در حجم وسیع با حضور جمع کثیری از مردم ، علی (ع) در قرآن ، علی (ع) از زبان علی (ع) ، علی (ع) از زبان دانشمندان غربی و اهل سنت و فرازهایی از خطبه غدیر به صورت کپشن .

«شوق حضور» به سخنرانی حجت الاسلام جواد محدثی پیرامون غدیر اختصاص دارد که ساعت 13 روز چهارشنبه بر روی آنتن خواهد رفت .

« دعای روز عید غدیر» ساعت 13:20 توسط گروه تلاوت و نغمات دینی ، تهیه و پخش خواهد شد.

 

 

--> شـبـکـه آمــوزش سـیـمـا

 

ویژه برنامه « عیدغدیر » شبکه آموزش سیما با اجرای رویا حسینی وفرهاد اسماعیلی چهارشنبه شب ساعت 21 ازاین شبکه پخش می شود.

گفت وگو با کارشناس مذهبی برنامه حجت الاسلام والمسلمین فیض ، میان برنامه ، نماهنگ تصویری با خوانندگی حمید خندان ،شهرام زند، کلیپ ، تصاویرگرافیکی ، مولودی ، اجرای دکلمه ، شعرخوانی ، وله های شاد و متنوع و حضوربازیگران برجسته مجموعه های نمایشی پرمخاطب و... ازبخش های این ویژه برنامه می باشد.

انیمیشن «همای رحمت » به تهیه کنندگی یمینی ساعت 8:05 صبح روزعید از شبکه آموزش پخش می شود.

انیمیشن «همای رحمت » باموضوع ولایت وامامت حضرت علی (ع) ازتولیدات گروه آموزش پایه واساس شبکه آموزش است.

ویژه برنامه زنده «کیمیا » به تهیه کنندگی محمدحسین سروش ساعت 11:15 روزعیدازشبکه آموزش روی آنتن می رود.

اجرای ویژه برنامه اذان گاهی «کیمیا » با حضورکارشناس مذهبی حجت الاسلام والمسلمین رجالی تهرانی برعهده مهدی آقا بیگی می باشد.

پخش دعای ویژه روزپنجشنبه ، کیمیای کتاب ، موسیقی وتصویر، فتوکلیپ درآستانه اذان ظهر ، ترجمه وتلاوت قرآن ، اذان ونمازجماعت ازجمله بخش های مختلف این برنامه 60 دقیقه ای است.

برنامه «گل آموز » ویژه گروه سنی خردسال وکودک، پنجشنبه ساعت 15 از شبکه آموزش پخش می شود. سارا روستا پوراجرا و تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.

مجله خبری «7و7 دقیقه » کاری ازگروه آموزش عمومی شبکه آموزش پنجشنبه ساعت 19به مدت 15 دقیقه ازشبکه آموزش پخش می شود. دربرنامه این هفته مجله خبری «7و7 دقیقه » با اجرای امیرقمیشی و تهیه کنندگی محمد تربتی پورطرقه آیتم های بسیارمتنوع ، جذاب و دیدنی متناسب با فضای عید برای مخاطبان درنظرگرفته شده است .

برنامه « رادیوهفت » کاری از گروه آموزش عمومی شبکه آموزش پنجشنبه ساعت 23پخش می شود.

خش موسیقی ،قصه خوانی ،بحث وگفت وگو، کلیپ ونماهنگ ازجمله بخش های متنوع این برنامه می باشد که با اجرای امیرحسین مدرس و تهیه کنندگی محمد صوفی آبادی و منصورضابطیان ساعات عرفانی ومعنوی رابرای مخاطبان به ارمغان خواهند آورد.

 

 

--> شـبـکـه جـام جــم

 

ویژه برنامه « روشنا » کاری ازگروه فرهنگ واندیشه دینی ، ساعت 15:15 روزعید سعید غدیرخم از شبکه جام جم برای هموطنان خارج ازکشورروی آنتن می رود .

حجت الاسلام بحری به عنوان کارشناس مذهبی دراین برنامه حضورخواهدداشت. گفت وگو، میان برنامه ، وله های تصویری درارتباط با عید ، ارتباط تلفنی با مکه و مدینه ازجمله بخش های برنامه « روشنا » به تهیه کنندگی اقدس کاربخش و اجرای احمد شفازاده می باشد.

تـــاريــخـــ یکشنبه 1 اسفند1389ســــاعـتـــ 17:21 نـــويـســـنـده anna| |

آیا شما هم به دنبال بروز کردن سفره ی هفت سین هستید پس اول این چندتا عکس هارا داشته باشید تا طرز تهیه آن را به شما بگویم
 

خب حالا ازکدام خشتان آن را به شما بگوییم

 


ادامــــه مــطـلــبــ
تـــاريــخـــ یکشنبه 1 اسفند1389ســــاعـتـــ 15:50 نـــويـســـنـده anna| |

LeiLa-DiYaKo